Плей-офф Євро-2016: Боснія вдома вирвала нічию у матчі з Ірландією

14 листопада 2015, 00:39
У Зеніце зафіксована нічия – 1:1, матч у відповідь – вже через кілька днів у Дубліні

У п'ятницю пройшов один з чотирьох матчів плей-офф кваліфікації Євро-2016. Збірна Боснії і Герцеговини в першому "стиковому" поєдинку зіграла внічию з командою Ірландії на своєму полі.

Матч завершився результативною нічиєю 1:1, причому обидва голи були забиті в останні 10 хвилин поєдинку. У складі гостей на 82-й хвилині відзначився Роберт Брейді, у господарів через три хвилини рахунок зрівняв Едін Джеко.

Матч-відповідь пройде 16 листопада в Дубліні.

Боснія і Герцеговина – Ірландія – 1:1 (0:0)
Голи: Джеко (85) – Брейді (82)

Боснія і Герцеговина: Беговіч, Жукановіч, Кокаліч, Спахіч, Муйджа (Враньєш, 51), Шуньїч, Луліч (Ізет Хайрович, 88), Пьяніч, Вішча (Джуріч, 73), Ібішевіч, Джеко

Ірландія: Рендолф, Уорд (Вілсон, 67), Кео, Коулмен, Кларк, Хендрік, Брейді (Макгіді, 86), Уїла, Хулехен (Маклін, 60), МакКарті, Мерфі