Пивний салют: як у фан-зоні в Лондоні відреагували на гол збірної Англії

11 липня 2018, 22:53
Англійці борються з Хорватією за другу путівку в фінал ЧС-2018

Фото AFP

Збірна Англії в півфіналі чемпіонату світу 2018 року зустрічається з командою Хорватії. Поєдинок проходить в ці хвилини в Москві на стадіоні "Лужники". Дивитися Хорватія – Англія можна на нашому сайті у вигляді текстового онлайну.

Рахунок у матчі був відкритий вже на п'ятій хвилині зустрічі – Кевін Трепп’єр красивим ударом в дев'ятку реалізував штрафний удар по центру воріт. Вболівальники англійської команди, що стежать за матчем з фан-зони в Лондоні, бурхливо відреагували на взяття воріт, влаштувавши справжній пивний салют.

Втім, після перерви Хорватія зусиллями Івана Перішича рахунок зрівняла і навіть могла вийти вперед, але британців врятував каркас воріт. Цілком ймовірно, що переможець матчу буде визначатися в додаткових таймах або навіть у серії післяматчевих пенальті. Огляд матчу Хорватія – Англія.

Раніше ми писали, що англійські фанати придумали нову кричалку до півфіналу ЧС-2018. Новим героєм британських фанатів став захисник Гаррі Магуайр.

Нагадаємо, що першим фіналістом ЧС-2018 стала збірної Франції, яка обіграла Бельгію з мінімальним рахунком. Огляд Франція – Бельгія – 1: 0.