Підручний не зміг доїхати до п'єдесталу Гохфільцена в коронному переслідуванні

19 грудня 2020, 14:41
Другу гонку поспіль на четвертому етапі виграв норвезький снайпер Легрейд

Стурла Легрейд / Фото: Reuters

Норвезький біатлоніст Стурла Легрейд став переможцем чоловічого переслідування на четвертому етапі Кубка світу з біатлону в Гохфільцені. І виграв в Австрії дві гонки поспіль. Нагадаємо, що напередодні українські біатлоністки не порадували в спринті, а весь п'єдестал був норвезький.

Якщо Легрейд, який за всю гонку допустив тільки один промах, після четвертого рубежу був недосяжний для суперників, то ще на два місця на п'єдесталі претендувало відразу чотири гонщики. І ця боротьба вилилася в справжню зарубу на останньому колі. У підсумку другим став француз Емелі Жаклен, якийпройшов гонку без кіл штрафу, третій – Йоганнес Бо.

Український біатлоніст Дмитро Підручний, який у спринті фінішував шостим, допустив чотири промахи на вогневих рубежах і не зміг поборотися за п'єдестал. На фініш наш чемпіон світу якраз в пасьюті приїхав 21-м. Антон Дудченко з трьома колами штрафу на 35-му місці, Артем Прима з чотирма осічками – 39-й.

О 16:00 за Києвом на трасу в пасьюті вийдуть дівчата, серед яких і українки Дар'я Блашко, Юлія Джима, Валя Семеренко і Анастасія Меркушина. А напередодні Підгрушна відповіла хейтерам на звинувачення в сачкуванні.