Перший раз у кар'єрі! Карлос Сайнс виграв драматичну гонку в Англії

3 липня 2022, 20:46
Іспанський пілот Феррарі Карлос Сайнс здобув першу перемогу в Гран-прі

Карлос Сайнс виграв британський етап Формули-1 / Фото: Reuters, Колаж: Сьогодні

На британському автодромі "Сільверстоун" відбувся 10-й етап Формули-1. Старт гонки ледь не скінчився трагедією для китайського пілота Альфа Ромео Гуанью Чжоу.

Після масштабної аварії з траси зійшли три гонщики: Чжоу, Алекс Албон та Джордж Рассел, якого визнали винним у зіткненні. На щастя, китайський гонщик не отримав серйозних травм.

Організаторам довелося організувати старт гонки наново, обнуливши підсумки першого кола.

Перемогу в повній драматизму гонці здобув іспанець Карлос Сайнс. Пілот Феррарі здобув дебютну перемогу у Гран-прі.

У топ-3 потрапили Перес та Гамільтон. Партнер Сайнса Шарль Леклер фінішував 4-м. Лідер загального заліку Макс Ферстаппен посів сьоме місце.

Варто відзначити Міка Шумахера, який вперше потрапив до залікової зони (8-ме місце).

Завдяки перемозі у Гран-прі Великої Британії Сайнс піднявся до топ-4 загального заліку – 127 очок. Його партнер по команді Шарль Леклер має 138 очок.

• 1. Макс Ферстаппен (Ред Булл) – 181
  • 2. Серхіо Перес (Ред Булл) – 147
  • 3. Шарль Леклер (Феррарі) – 138
  • 4. Карлос Сайнс (Феррарі) – 127
  • 5. Джордж Рассел (Мерседес) – 111

Раніше Сайнс п'ять разів піднімався на п'єдестал у сезоні-2022: 2-ге місце в Бахрейні, Монці та Канаді та 3-тє у Саудівській Аравії та Маямі.