Перший матч УПЛ за карантину: "Львів" і "Карпати" зіграли внічию з двома незабитими пенальті і вилученням

14 березня 2020, 16:27
Львівське дербі пройшло за порожніх трибун і відзначилося сейвами воротарів під час 11-метрових

У чемпіонаті України з футболу відбувся дебютний матч другого етапу після поділу команд на верхню і нижню шістки. У Львові на стадіоні "Україна" місцевий "Львів" зіграв у бойову нічию з земляками з "Карпат" – 1:1. Це дербі стало першою грою Прем'єр-ліги за порожніх трибун після того, як було прийнято рішення в умовах загальнонаціонального карантину всі матчі в Україні проводити без глядачів.

"Карпати" вийшли вперед на 27-й хвилині, коли гравець "Львова" Братков забив у свої ж ворота.

На 50-й хвилині "Львів" зрівняв рахунок в дербі – відзначився Яковеллі.

Кінцівка матчу "Львів" – "Карпати" виявилася неймовірно насиченою на події. На 86-й хвилині "Карпати" отримали право на пенальті, але не реалізували його – удар Назарини відбив кіпер "Львова" Сарнавський.

І тут же 11-метровий був призначений вже у ворота "Карпат". Причому Геннадій Пасіч, що порушив правила, був вилучений за повторне попередження. Але і цього разу пенальті забитий не був. Кіпер "Карпат" Кудрик потягнув удар Татаркова.

У підсумку – нічия 1:1. "Карпати" міцно застрягли на останньому місці. "Львів" йде дев'ятим.

Львів – Карпати – 1: 1