Перший матч року в УХЛ: "Донбас" переміг і продовжив серію перемог до 11-ти поєдинків

3 січня 2019, 22:11
На своєму льоду "Донбас" обіграв МХК "Динамо" з рахунком 5: 2

"Донбас" обіграв "Динамо". Фото ХК "Донбас"

У четвер на арені "Альтаїр" в Дружківці відбувся перший матч 2019 року в Українській хокейній лізі: "Донбас" приймав МХК "Динамо".

Підопічні Сергія Вітера змогли відкрити рахунок вже на 4-й хвилині зустрічі: снайперський кидок у "дев'ятку" вдався Іллі Коренчуку. Ця шайба стала 100-ю пропущеною для динамівців у сезоні.

У другому періоді команди влаштували результативну перестрілку. Харків'яни двічі зрівнювали рахунок на табло, але "Донбас" двічі виходив вперед, при цьому всі голи були забиті при грі в рівних складах, незважаючи на видалення для обох команд.

Дотиснути суперника господарі змогли в заключному періоді. Дві красиві шайби вдалися: спочатку забив Олександр Костиков, а потім Віталій Лялька, який продовжив свою результативну серію до дев'яти ігор поспіль.

Перемога "Донбасу" стала 11-ю поспіль – це найкращий результат сезону серед усіх клубів УХЛ.

"Донбас" – "Динамо" 5: 2 (1: 0, 2: 2, 2: 0)

Шайби: 1: 0 – Коренчук (Мазур) – 3:50, 1: 1 – Пойманов (Колядинський, Піддубний) – 33:14, 2: 1 – Кузьмик – 36:34, 2: 2 – Кобіков (Піддубний) – 37 : 51, 3: 2 – Пуголовкін – 38:15, 4: 2 – Костиков (Григор'єв) – 44:04, 5: 2 – Лялька (Коренчук) – 46:03.