Першим учасником 1/8 фіналу Ліги Європи став ЦСКА

21 лютого 2018, 21:26
Клуб з Росії за сумою двох матчів обіграв представника чемпіонату Сербії

Фото AFP

Московський ЦСКА став першим учасником 1/8 фіналу Ліги Європи. У матчі-відповіді 1/16 фіналу турніру "армійці" з мінімальним рахунком обіграли "Црвену Звезду" з Сербії.

Переможний м'яч на свій рахунок записав півзахисник Алан Дзагоєв на останній хвилині першого тайму.

Нагадаємо, що перший матч між командами тиждень тому завершився внічию – 1: 1.

ЦСКА – "Црвена Звезда" – 1: 0

Гол: Дзагоєв (45)

ЦСКА: Акінфєєв, Ігнашевич, Васін (Набабкін, 26), Фернандес, Березуцький, Дзагоєв, Кучаєв, Натхо, Вернблум, Вітіно (Міланом, 77), Муса.

"Црвена Звезда": Борян, Савич, Родич, Стойкович, Доналд (Срніч, 78), Йовічіч (Рачіч, 88), Ле Таллек, Крстічіч, Радоніч (Аджич, 88), Пешич, Бен-Набуан.

Попередження: Ле Таллек (49), Вернблум (51), Березуцький (66), Стойкович (69), Кучаєв (83).

Нагадаємо, що решта матчів цієї стадії Ліги Європи пройдуть в четвер, в тому числі матч київського "Динамо" проти Грецького АЕКа. Перша зустріч в Афінах завершилася з рахунком 1: 1. Голами відзначилися Циганков і Айдаревіч.

Раніше ми опублікували коментар щодо майбутнього матчу з АЕКом від Олександра Хацкевича.