Перше "золото" ЧС з водних видів в Росії завоювала американка

25 липня 2015, 11:56
Холі Андерсон перемогла на дистанції 5 кілометрів в плаванні на відкритій воді

Чемпіонат світу з водних видів спорту проходить в Казані. Фото

Плавчиня з США Холі Андерсон стала першою золотою медалісткою чемпіонату світу з водних видів спорту . Тепер уже дворазова чемпіонка світу та срібний призер Олімпіади перемогла на дистанції 5 кілометрів в плаванні на відкритій воді, повідомляє офіційний сайт турніру .

Холі Андерсон протягом всієї дистанції йшла в провідному пелотоні і змогла грамотно розподілити сили , щоб на фініші обігнати своїх суперниць .

Слідом за американкою фінішували представниця Греції Калліопе Арузі . Замкнула призову трійку Фінніа Вунрам з Німеччини.

Відзначимо, що на цій дистанції нарівні з іншими учасницями виступала 14 -річна спортсменка з Гонконгу Хоі Ман Лок : вона зайняла 34 – е місце з 38 -ми учасниць. Українки в цьому виді участі не брали .