Перша нічия на Євро-2016: Росія врятувалася в матчі з Англією

11 червня 2016, 23:58
Збірна Англії атакувала весь матч, але забити змогла лише один гол, а пропустила на доданих хвилинах

Англія і Росія зіграли внічию - 1: 1. Ф

У матчі першого туру групи В Євро-2016 збірна Англії зіграла внічию з командою Росії. Матч пройшов у суботу в Марселі і завершився з рахунком 1: 1.

Англійці почали дуже активно: проходи по двом флангах, часті простріли та навіси. У першому таймі статистика ударів відображає перевагу команди Роя Ходжсона – 9: 1, але рахунок в перші 45 хвилин відкритий не був.

У другому таймі англійці роздрукували ворота російської збірної прямим ударом зі стандарту: Ерік Дайєр пробив потужно під поперечину.

У англійців було ще кілька хороших можливостей для взяття воріт, але в підсумку вони пропустили на другій доданій хвилині зустрічі! Після подачі з кутового Василь Березуцький головою відправив м'яч у дальній кут – воротар англійців Джо Харт відбити не зміг. М'яч записали на Дениса Глушакова, який підставив коліно у самій лінії воріт.

Підсумок – 1: 1. Англія втратила два очки.

Раніше в матчі групи В Уельс обіграв Словаччину з рахунком 2: 1.

Англія – Росія – 1: 1 (0: 0)
Гол: Дайер (73) – Глушаков (90 + 2)
Жовті картки: Кехілл (62) – Щенніков (72)