Переплутав голову з м'ячем: гравець "Порту" нокаутував суперника ударом з ноги в голову

20 грудня 2019, 18:52
Потерпілий залишив поле на ношах, а винуватцю виписали тільки жовту картку

/ Фото: Getty Images

Нападник "Порту" Зе Луїш грубо порушив правила в матчі 1/8 фіналу Кубка Португалії з "Санта-Клара". В середині першого тайму Зе Луїш випадково нокаутував півзахисника "Санта-Клари" Нене ударом ноги в голову, коли намагався пробити по м'ячу.

За підсумками епізоду форвард "Порту" отримав жовту картку. Нене не зміг продовжити зустріч – його забрали з поля на ношах. Потерпілому зробили томографію, але про стан футболіста не повідомляється.

Матч завершився перемогою "Порту" з рахунком 1:0. Автором єдиного гола став хавбек "драконів" Сея Накадзіма, який відправив м'яч у ворота суперника на 29-й хвилині.

Раніше ми писали, що найжорстокіший фол від футболіста спровокував масове побоїще в Аргентині. Лукас Торрес навмисно пішов в суперника двома ногами.

А найкращий новачок чемпіонату Бельгії отримав страшну травму ноги. 18-річний футболіст "Андерлехта" надовго потрапив до клубного лазарету.

Нагадаємо, що на початку листопада гравець "Евертона" Андре Гомеш отримав жахливий перелом ноги в матчі проти "Тоттенгема". В результаті зіткнення з суперниками гомілковостопний суглоб Гомеша вивернувся в неприродне страшне становище.