Паулу Фонсека зазнав першої поразки на чолі "Шахтаря"

2 липня 2016, 20:08
"Гірники" поступилися "Вітессу" на зборі в Голландії

<p>Фото ФК "Шахтар"</p>

Сьогодні в черговому товариському поєдинку голландським зборів донецький "Шахтар" зустрічався з місцевим "Вітессом", за який в минулому сезоні грав екс-гравець збірної України Денис Олійник.

Голландці відкрили рахунок в середині першого тайму, а на початку другого подвоїли свою перевагу. Прибулі в розташування "гірників" українські збірники участі в матчі не брали.

Ця поразка стала першою для Паулу Фонсека на посаді головного тренера "Шахтаря". Раніше "гірники" здобули три перемоги на зборах в Голландії з загальним рахунком 15: 1.

"Вітесс" – "Шахтар" – 2: 0
Голи: Чжан (20), ван Берген (57)

"Шахтар": Каніболоцький (Сарнавський, 66), Данченко, Кривцов, Ордець, Ісмаїлі, Танковський, Малишев, Марлос (Ньому, 66), Тайсон (Зубков, 76), Феррейра (Дентіньо, 66), Едуардо (Тотовіцький, 66)

"Вітесс": 1-й тайм: Роом, Леєрдам, Рашіца, Ота, Чжан, Єйні, Котте, Фоор, Корян, Бейкер, Кашія

"Вітесс": 2-й тайм: Хаува, Лукассен, Кройсвейк, ван дер Верфф, Схореа, Осман, Накамба, Казаїшвілі, ван Берген, Дауда, Натан де Соуза

Попередження: Лукассен (59)