Пападопулос для "Металіста": харків'яни почали груповий етап Ліги Європи з поразки

19 вересня 2014, 00:08
У Львові харків'яни з рахунком 1:2 поступилися турецькому "Трабзонспору"

Гоменюк забив гол, але цього виявилося замало навіть для нічиєї. Фото AFP

У матчі першого туру групового етапу Ліги Європи "Металіст" в номінально домашньому поєдинку, який пройшов у Львові, з рахунком 1:2 поступився турецькому "Трабзонспору".

Наш сайт провів текстовий онлайн матчe "Металіст" – "Трабзонспор" 1:2

Перший тайм виявився скупий на моменти: футболісти "Металіста" лише два рази пробили в площину воріт, а гості і зовсім один раз – але зате як! На 25-й хвилині Кевін Констант вдало зіграв головою, замкнувши передачу з кутового.

У другому таймі кількість моментів зросла, а на 61-й хвилині харків'яни зрівняли рахунок: послідувала хороша подача з правого флангу, Василь Кобін головою скинув в центр воротарського, а там Володимир Гоменюк переправив м'яч у ворота!

Надихнувшись, харків'яни побігли вперед і були близькі до того, щоб вирвати перемогу. Але на четвертій доданій арбітром хвилині пропустили прикрий гол в свої ворота – відзначився Авраам Пападопулос. Підсумковий рахунок не відображає те, що відбувалося на полі – 1:2.

У паралельному матчі групи L варшавська "Легія" на своєму полі мінімально обіграла бельгійський "Локерен" – 1:0.

Наступний матч в Лізі Європи "Металіст" проведе на виїзді проти "Локерена" 2 жовтня.