Ожьє став п'ятикратним чемпіоном світу в ралійній серії WRC

29 жовтня 2017, 18:11
Француз достроково виграв підсумковий залік сезону

Себастьєн Ожьє. Фото AFP

Французький гонщик Себастьєн Ожьє з команди M-Sport достроково став переможцем чемпіонату світу з класичного ралі (WRC), посівши третє місце на 12-му етапі в Великобританії.

Переможцем гонки в неділю став британець Елфін Еванс, який також виступає за M-Sport, який подолав дистанцію за 2 години 57 хвилин 0,6 секунди. Друге місце зайняв бельгієць Тьєррі Невіль з Hyundai Motorsport (+37,3), а Ожьє відстав від лідера на 45,2 секунди.

У загальному заліку пілотів Ожьє набрав за 12 етапів 215 очок, а Невіль має в активі 183 очки. За перемогу на етапі дається 25 очок, і француз став недосяжним для бельгійця. Для Ожьє цей титул став 5-м поспіль.

Третє місце з 169 очками в активі посідає естонець Отт Тянак з M-Sport.

Фінальний 13-й етап WRC – ралі Австралії – пройде з 16 по 19 листопада.

Відзначимо, що сьогодні також може визначитися і чемпіон Формули-1. Льюїсу Хемілтону достатньо буде в Мексиці фінішувати не нижче п'ятого місця
. В кваліфікації британець показав третій результат.

Після гонки в США Хемілтон покатав на спорткарі за 150 тисяч доларів знаменитого легкоатлета Усейна Болта.

А в Японії під час чемпіонату світу з перегонів на витривалість пілот "Тойоти" Себастьєн Буемі заснув в машині, яка знаходилася в боксі.