Відставка Моурінью відкладається: "Манчестер Юнайтед" обіграв "Евертон"

28 жовтня 2018, 20:17
"МЮ" на своєму полі переміг "Евертон" у матчі десятого туру Прем'єр-ліги з рахунком 2: 1

"Манчестер Юнайтед" обіграв "Евертон" 2: 1. фото AFP

"Манчестер Юнайтед" завдав поразки ліверпульському "Евертону" в матчі 10-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустріч, що відбулася в неділю в Манчестері, завершилася з рахунком 2: 1 на користь господарів поля.

У складі "червоних дияволів" відзначився Поль Погба (27-а хвилина), який добив м'яч у ворота після того, як не реалізував 11-метровий штрафний удар:

Другий м'яч "Манчестер Юнайтед" забив Антоні Марсьяль на самому початку другого тайму:

У гостей гол забив Гілфі Сігурдссон, який в середині другого тайму холоднокровно реалізував пенальті:

"Манчестер Юнайтед" набрав 17 очок і піднявся на восьме місце в турнірній таблиці, "Евертон" з 15-ма очками займає дев'ятий рядок.