Батько футболіста помер через кілька хвилин після голу сина

16 вересня 2021, 19:07
Справжня драма розгорнулася в сім'ї захисника Манчестер Сіті Натана Аке, поки сам футболіст брав участь в матчі Ліги чемпіонів проти Лейпцига

Батько Натана Аке помер після голу сина / Фото: Getty Images, Instagram

Манчестер Сіті здобув перемогу з рахунком 6:3, а сам Аке відзначився дебютний голом у Лізі чемпіонів. Однак радість захисника через кілька хвилин перетворилися в скорботу.

"Останні кілька тижнів були найважчими в моєму житті. Мій батько сильно хворів, і лікування було неможливо. Пощастило, що мене підтримували наречена, сім'я і друзі.

Вчора я забив свій перший гол в Лізі чемпіонів. І всього через кілька хвилин після цього він мирно помер в оточенні мами і брата, вони були поруч з ним.

Може, так і повинно було статися. Батько завжди відчував гордість і щастя, дивлячись, як я граю. Знаю, що ти завжди зі мною. Ти завжди будеш в моєму серці. І цей гол був для тебе, тато", – написав Аке в Instagram.