Відбір на ЧС-2018: Мессі забив за Аргентину, Бразилія розгромила Уругвай

24 березня 2017, 11:40
Результати п'ятниці і таблиця відбіркового турніру в зоні КОНМЕБОЛ

Лео Мессі приніс Аргентині перемогу над Чилі. Фото AFP

Футболісти збірної Бразилії здобули велику вольову перемогу над командою Уругваю в виїзному матчі відбіркового турніру чемпіонату світу 2018 року. Зустріч в Монтевідео завершилася з рахунком 4:1 на користь бразильців. На гол Едінсон Кавані (9-та хвилина, з пенальті) у уругвайців гості відповіли хет-триком Пауліньо (18, 51, 90+2) і точним ударом Неймара (74).

Збірна Аргентини в Буенос-Айресі з мінімальним рахунком обіграла команду Чилі – 1:0. Єдиний м'яч у грі на 16-ій хвилині з пенальті провів капітан аргентинців Ліонель Мессі.

В інших матчах збірна Парагваю на своєму полі перемогла команду Еквадору – 2:1, а збірні Венесуели і Перу розійшлися миром – 2:2.

Після 13 ігор турнірну таблицю відбіркового турніру в зоні КОНМЕБОЛ очолює збірна Бразилії, що має в активі 30 очок. Слідом ідуть команди Уругваю (23 бали), Аргентини (22), Колумбії (21) і Еквадору (20).