Помилка Куртуа не завадила Бельгії обіграти Росію

21 березня 2019, 23:56
Бронзові призери ЧС-2018 легко виграли у господарів минулого мундіалю

Азар реалізував пенальті / Фото: AFP

Сьогодні стартував відбірковий турнір чемпіонату Європи з футболу. У Брюсселі зустрічалися збірні Бельгії та Росії. Бронзові призери ЧС-2018 обіграли господарів минулорічного мундіалю з рахунком – 3: 1.

Бельгійці забили першими. На 24-й хвилині Юрі Тілеманс точно пробив від лінії штрафної. Але вже через дві хвилини воротар господарів Тібо Куртуа, завозився з м'ячем у власному штрафному, втратив його і Денис Черишев пробив по порожніх воротах.

Збірна Бельгії вийшла вперед перед свистком на перерву. Юрій Жирков сфолив у власному карному майданчику і Еден Азар реалізував пенальті. А на 87-й хвилині Еден оформив дубль, пробивши в кут з близької відстані. Догравала зустріч Росія в меншості, за дві жовті картки поле покинув Олександр Головін.

Нагадаємо, що збірна України в Лісабоні 22 березня зіграє з Португалією. У Києві залишився півзахисник Віктор Коваленко: у нього розтягнення м'яза, що вимагає тижневого відновлення. Також відчепили хавбека Володимира Шепелєва. Але в загальну групу повернувся Артем Кравець, у нього був забій гомілки.