Опитування: виберіть спортсменку року в Україні

1 січня 2016, 14:10
У 2015 році українські спортсменки вигравали чемпіонати Європи та світу, а також били рекорди на тенісних кортах

Голосування - нижче в матеріалі

Добігає кінця 2015 рік. Згадаймо головні індивідуальні досягнення українських спортсменок і з Вашою допомогою виберемо спортсменку року.

Ось наші кандидатки:

Аліна Федорова, легка атлетика. Виграла Кубок Європи з багатоборства

Ганна Різатдінова, художня гімнастика. Здобула чотири "бронзові" медалі на чемпіонаті світу в Німеччині

Валя Семеренко, біатлон. Перемогла в мас-старті і завоювала "бронзу" у спринті на чемпіонаті світу у Фінляндії. Стала третьою в загальному заліку Кубка світу

Леся Цуренко, теніс. Вперше в кар'єрі виграла турнір WTA

Марія Музичук, шахи. Виграла чемпіонат світу на Росії в Сочі

Наталія Жукова, шахи. Виграла чемпіонат Європи в Грузії

Оксана Гергель, боротьба. Виграла чемпіонат світу в США

Еліна Світоліна, тенісистка. Вперше серед українських тенісисток дійшла до чвертьфіналу турніру "Великого Шолома" Ролан Гаррос

Юлія Калина, важка атлетика. Виграла чемпіонат Європи у ваговій категорії до 63 кг в Грузії.

Юлія Паратова, важка атлетика. Виграла чемпіонат Європи у ваговій категорії до 53 кг в Грузії.