Олімпійська чемпіонка перемогла в бігу на 10 тисяч метрів на чемпіонаті світу в Лондоні

6 серпня 2017, 18:10
Алмаз Аяна

Алмаз Аяна. Фото AFP

Ефіопка Алмаз Аяна виграла забіг на дистанції 10 000 метрів на чемпіонаті світу в Лондоні .

Вона подолала дистанцію за 30.16,33 . " Срібло " взяла її співвітчизниця Тірунеш Дібаба ( 31.02,69 ) , " бронза " у Агнес Тіроп з Кенії ( 31.03,50 )

Аяна – олімпійська чемпіонка 2016 року в аналогічній дисципліні . Вона вигравала ЧС в бігу на 5 000 метрів , їй також належить світовий рекорд в бігу на 10 000 метрів .

Нагадаємо , раніше марафонську дистанцію виграв кенієць Джеффрі Кіруї, який став п'ятим в історії представником своєї країни, кому вдалося виграти ЧС.

Нагадаємо , що в суботу на чемпіонаті світу з легкої атлетики пройшовостанній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив , що не змінить своє рішення завершити кар'єру.