"Олімпік" забив три голи за сім хвилин і не пустив "Ворсклу" в топ-шістку

11 березня 2017, 15:52
Програючи 0: 2, команда Романа Санжара змогла відігратися і перемогти з рахунком 3: 2

Гол Матяжа став вирішальним. "Олімпік

В матчі 21-го туру української Прем'єр-ліги " Олімпік " здобув вольову перемогу над " Ворсклою " . Поєдинок пройшов у Полтаві і завершився з рахунком 3 : 2 на користь донецького клубу .

Гості , які перед цим поєдинком зберігали шанси на потрапляння в топ – шістку за підсумками першого етапу чемпіонату , до 60 -ї хвилині повели в рахунку 2 : 0 . Однак ривок " Олімпіка " , футболістам якого вдалося забити три голи за сім хвилин , позбавив команду Василя Сачка місця в групі найсильніших .

Перед останнім туром першого етапу Прем'єр – ліги в активі " Ворскли " залишилося 23 очки , тоді як у Чорноморця " – 27 очок . У " Олімпіка " 32 очки і гра в запасі . Таким чином , всі учасники топ – 6 визначено : " Шахтар " , " Динамо " , " Зоря " , " Олександрія " , " Олімпік " , " Чорноморець " .