"Олімпік" вдруге в сезоні обіграв "Олександрію" в чемпіонаті України

15 жовтня 2017, 19:04
Переможний гол в матчі забив Іван Брікнер

Фото ФК "Олімпік"

Донецький "Олімпік" в матчі 13-го туру чемпіонату України в Києві на стадіоні "Динамо" обіграв "Олександрію".

У першому таймі активнішими були гості, а ось після перерви вже більше загрожували чужим воротам господарі поля, хоча статистка володіння м'ячем все одно залишилася за "Олександрією".

Все йшло до другої нульової нічиєї неділі, але іншої думки був Іван Брікнер. Його точний удар на 88-й хвилині зустрічі став переможним.

"Олександрія" перервала свою триматчеву серію без поразок, хоча два попередні матчі вони зіграли внічию.

"Олімпік" повернув собі четверту сходинку і скоротив відставання від "Ворскли
", яка вчора програла "Шахтарю, до одного бала.

Нагадаємо , що обидві команди брали участь в єврокубках , але не зуміли подолати кваліфікацію Ліги Європи – " Олімпік " поступився грецькому ПАОК у, а " Олександрія " в кроці від групового етапу була зупинена білоруським БАТЕ .

Друга команда Прем'єр-ліги "Динамо" зіграє на виїзді проти одеського "Чорноморця".

Раніше "Верес" і "Маріуполь" зіграли внічию – 1:1, а "Сталь" поступилася "Зорі" – 0:1.