"Олімпік" в Туреччині програв тбіліському "Динамо"

17 лютого 2017, 17:35
Донецький клуб на зборах в Туреччині зазнав першої поразки

"Олімпік" - "Динамо" Тбілісі - 0:1. Фото olimpik.com.ua

Донецький "Олімпік" провів свій останній товариський матч у Туреччині. У п'ятницю команда Романа Санжара в Анталії поступилася тбіліському "Динамо" (Грузія) з мінімальним рахунком – 0:1.

"Олімпік" відіграв матч з п'ятьма замінами і пропустив гол в дебюті другого тайму: на 49-й хвилині зустрічі Мікендазе фантастичним ударом метрів з 30-ти змусив капітулювати Махарадзе.

Донеччани в Туреччині провели п'ять контрольних матчів, в яких здобули дві перемоги, двічі зіграли внічию і поступилися в одному поєдинку. Різниця м'ячів – 12:5 на користь "Олімпіка".

Завтра в обід команда візьме курс на Київ, де буде готуватися безпосередньо до першого офіційного матчу року проти "Сталі".

Матчі українських клубів на зборах: розклад і результати

"Олімпік" (Україна) – "Динамо" Тбілісі (Грузія) – 0:1 (0:0)
Гол: Мікендазе (49)

"Олімпік": Махарадзе, Парцванія (Олійник, 71), Еммерсон, Гришко (к), Немчанінов, Цимбалюк, Богданов (Хомутов, 46), Брікнер (Федорів, 46), Моха, Сергійчук (Мишенко, 46), Гринь (Гуіччі, 60).