"Олімпік" несподівано спіткнувся і не зміг обіграти "Львів" в УПЛ

11 грудня 2020, 20:59
Зустріч середняка й аутсайдера завершилася закономірною нічиєю

У п'ятницю одним матчем відкрився останній у 2020 році тур вітчизняної Прем'єр-ліги. Нагадаємо розклад, трансляції і результати 13-го туру чемпіонату України. На столичному стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського "Олімпік" приймав "Львів".

Донецька команда тримається в середині турнірної таблиці, а галичани борються за право не стати найгіршою командою сезону. Номінальні господарі змушені були зіграти без іранського бомбардира Шахаба Захеді, який отримав позитивний тест на коронавірус. У першому таймі "Олімпік" був ближчим до успіху, але і гості не відсиджувалися в обороні. Однак відзначитися голом до перерви нікому не вдалося.

А рахунок на 56-й хвилині дещо несподівано відкрили львів'яни. Захисник Юрій Кравчук вдало підключився до розіграшу кутового і ударом головою пробив сербського кіпера Бетіма.

Відновити рівновагу команді Ігоря Климовського вдалося на 76-й хвилині – 1:1. Хавбек Даніель Романовський залишився зовсім один в центрі штрафного майданчика і засмутив "Львів".

Уже в доданий час колектив Віталія Шумського міг вирвати сенсаційну перемогу, але після рикошету перекладина врятувала "Олімпік". На останніх секундах в центрі поля отримав пошкодження нігерієць Беніто з "Олімпіка", якого жорстко зустрів ганець Ернест. Рефері Олексій Деревінський вважав цей епізод ігровим зіткненням і нікого не покарав.

Читайте про те, що Луческу вперше відвезе "Динамо" з Києва: названо місце збору.