Олімпік набрав перші очки в 2021 році

18 квітня 2021, 18:53
Дербі Донбасу між Маріуполем і Олімпіком завершилося нічиєю. Обидві команди продовжують боротьбу за збереження місця в Прем'єр-лізі

/ Фото: ФК Маріуполь

Маріуполь і Олімпік поділили очки в матчі 22-го туру чемпіонату України. На гол Андрія Кулакова вже на п'ятій хвилині зустрічі донеччани відповіли точним ударом Таддеуса Нкенга на 26-й хвилині.

Другий тайм виявився без забитих м'ячів, тому командам довелося задовольнятися нічиєю – 1:1.

Олімпік набрав перші очки в 2021 році, перервавши свою серію з восьми поразок поспіль. Не дивно, що донецький клуб веде боротьбу за збереження прописки в Прем'єр-лізі. Втім, сьогоднішнє очко допомогло команді Юрія Калитвинцева навіть трохи поправити своє становище.

Недалеко пішов і Маріуполь. Команда Остапа Маркевича не може порадувати вболівальників стабільними результатами, чергуючи перемоги і нічиї з поразками. У турнірній таблиці вона розташовується над Олімпіком, але випереджає донеччан лише на чотири очки і зіграла на матч більше.