"Олімпік" без проблем проходить запорізький "Металург" в 1/8 фіналу Кубка України

28 жовтня 2014, 18:56
На грубу гру суперника донецька команда відповіла чотирма голами

Фото ФК "Металург" З

Донецький "Олімпік" по сумі двох зустрічей легко впорався із запорізьким "Металургом" в 1/8 фіналу Кубка України.

Після комфортної перемоги вдома (2:0), донецький клуб на виїзді не залишив шансів підопічним Олега Тарана – 4:0.

На 14-й хвилині Дорошенко скористався помилкою Старцева на виході і з лінії штрафного відправив м'яч у порожні ворота. Після цього бомбардирські естафету перейняв Гегам Кадімян, двічі розписавшись у воротах суперника. Уже в додатковий час матчу Кадімян виступив в ролі асистента, віддавши гольовий пас на Драченко.

Перемогу "Олімпіку" затьмарила травма нігерійського півзахисника Іса Шерифа, який зіткнувся з голкіпером запорожців перед першим голом своєї команди. Футболіста з футбольного поля одразу відправили до лікарні.

А в перерві Роману Санжар довелося змінити Моху, що отримав по ногах в кінцівці першої 45-хвилинки.

Не обійшлося без втрат і у "Металурга" – лідер атак запорожців Дмитро Льопа отримав пошкодження вже на перших хвилинах матчу, а в середині тайму посилив пошкодження і змушений був залишити поле на ношах.

Жеребкування наступного етапу кубка України відбудеться в п'ятницю 31 жовтня в Будинку футболу.

"Металург" З – "Олімпік" – 0:4 (перший матч – 0:2)
Голи: Дорошенко (14), Кадімян (24, 43), Драченко (90+2).

"Металург" З: Старцев, Пашаєв, Курилов, Лисицький, Каплієнко, Орелесі, Рудика, Журахівський (Гвільям, 46), Льопа (Юсов, 29), Штурко, Прийомов (Ульянов, 75).

"Олімпік": Махарадзе, Тищенко, Міщенко, Дитятьєв, Іванов, Огиря, Драченко, Шериф (Ситник, 18), Дорошенко (Семенина, 61), Моха (Гельзін, 46), Кадімян.

Попередження: прийомов (13), Старцев (15), Орелесі (45), Гвільям (47), Рудика (61), Пашаєв (72) – Махарадзе (38), Драченко (45), Дитятьєв (72).

Вилучення: Орелесі (64).