Офіційно: матч "Карпати" – "Олімпік" дограють 21 лютого

1 лютого 2018, 14:59
Команди не змогли вийти на другий тайм через сильний снігопад у Львові

Снігопад зірвав поєдинок. Фото ФК "Карпати"

Дирекція української Прем'єр-ліги ухвалила рішення, що матч 18 туру чемпіонату України "Карпати" (Львів) – "Олімпік" (Донецьк) буде дограний 21 лютого. Команди продовжать зустріч з другого тайму. Початок – о 14:00.

3 грудня матч "Карпати" – "Олімпік" був перерваний через сильний снігопад. Головний арбітр зустрічі Катерина Монзуль не дозволила командам розпочати другий тайм через негоду, що обрушилася на Львів. У перерві поле не встигали очистити від снігу, хоча до збирання підключилися навіть фанати. Пізніше з'явилося відео, на якому видно, як група уболівальників спорудила прямо на футбольному полі сніговика.

Сніг падав, і за деякий час стало відомо, що поєдинок продовжувати не будуть.

Після першого тайму матчу "Карпати" – "Олімпік" рахунок був нічийний – 1:1. За львів'ян гол забив Сергій Мякушко на 42-ій хвилині, але "Олімпік" відігрався досить швидко – на 45-ій хвилині відзначився Антон Кравченко.

В турнирній таблиці команди вирішують різні завдання. "Олімпік" претендує на потрапляння до першої шістки, яка буде боротися за єврокубки. А "Карпати" думають, як зберегти прописку в "вишці".