Одноклубника Коваленка прибрали з поля через сережку. Курйозний момент у Серії А

16 квітня 2022, 16:16
Ангольський форвард Спеції Мбала Нзола провів на полі лише десять хвилин – арбітру не сподобався його зовнішній вигляд

Арбітр прибрав із поля колоритного форварда Спеції / Фото: Twitter, Колаж: Сьогодні

Вчора у Серії А відбувся матч 33-го туру між командою українця Віктора Коваленка Спецією та міланським Інтером. У другому таймі поєдинку трапився неординарний випадок.

На 60-й хвилині зустрічі на полі з'явився форвард Спеції Мбала Нзола. Але за десять хвилин наставник "орлят" змушений був зробити зворотну заміну.

Річ у тім, що арбітр матчу помітив у вусі імпозантного африканця велику сережку. Але за правилами грати з різними прикрасами на футбольному полі заборонено. Суддя матчу попросив футболіст зняти сережку.

Але це виявилося не такою вже легкою справою. Ані сам Нзола, ані лікар команди не змогли впоратися з цим завданням. Головному тренеру Спеції Тіаго Мотті довелося робити зворотну заміну.

Зазначимо, що Віктор Коваленко вийшов на поле у стартовому складі та відіграв перший тайм. Після поразки Інтеру (1:3) Спеція посідає 15-те місце у турнірній таблиці чемпіонату Італії. Від зони вильоту її відокремлюють 11 балів.

Сьогодні відбудеться півфінальний матч Кубку Англії. Слідкувати за онлайн-трансляцією матчу Манчестер Сіті – Ліверпуль можна на нашому сайті.