Огляд суперматчу "Реал" – "Ювентус" – 1:3

12 квітня 2018, 00:45
Відео голів та моментів яскравого поєдинку в Мадриді, в якому "Ювентус" був близький до сенсації

"Реал" - "Ювентус" - 1:3. Фото AFP

"Реал" поступився туринському "Ювентусу"в повторному чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів, але за сумою двох ігор протистояння вийшов у півфінал.

Поєдинок в Мадриді в середу завершився з рахунком 3:1 на користь туринців. У складі переможців дубль ще в першому таймі оформив Маріо Манджукич (2-а і 37-а хвилини), у другому таймі голом після грубої помилки воротаря мадридського клубу відзначився Блез Матюйді (60-я хвилина). Єдиний м'яч у "вершкових" забив Кріштіану Роналду на сьомій доданій хвилині з пенальті.

У доданий до другого тайму час головний арбітр англієць Майкл Олівер призначив пенальті у ворота "Ювентуса" за фол Мехді Бенатов на Лукасі Васкесі. Футболісти "Ювентуса" стали сперечатися з арбітром, і в результаті капітан італійської команди голкіпер Джанлуїджі Буффон отримав пряму червону картку.

Перший матч, що пройшов 3 квітня в Турині, закінчився перемогою іспанської команди – 3:0.

Суперник чинного переможця Ліги чемпіонів "Реала" визначиться за підсумками жеребкування, яке відбудеться в п'ятницю, 13 квітня, в швейцарському Ньоні.