Огляд суперматчу "Ліон" – "Шахтар" в Лізі чемпіонів

3 жовтня 2018, 09:20
Голи та найкращі моменти матчу Ліги чемпіонів у Франції

Донецький "Шахтар" і французький "Ліон" видали супердвобій у межах другого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Команди порадували чотирма забитими м'ячами, але виявити переможця не змогли – нічия 2:2. Парі цьому український клуб мав перевагу в два м'ячі, але не зумів його втримати. Ми здійснювали онлайн трансляцію матчу "Ліон" – "Шахтар".

Рахунок у матчі саме напередодні перерви відкрив Жуніор Мораес, який відгукнувся на простріл від Ісмаїлі з лівого флангу. Це був перший м'яч бразильця у футболі донецького клубу. Проте на цьому він вирішив не зупинятися і ще раз відзначився вже після перерви. Другий м'яч Мораеса вийшов дивовижний – технічний ударом в самий куточок.

Збільшивши перевагу, "гірники" розслабилися і дозволили супернику перехопити ініціативу, а вийшли на поле свіжі гравці додали гостроти біля воріт Пятова, що вилилося з в голи Бембеле і Дюбуа.

Фонсека випустив на поле свого джокера, але удару Кайоде в останні хвилини не вистачило точності – ворота "Ліона" врятувала перекладина.

"Ліон" – "Шахтар" – 2:2

Голи: Дембеле (70), Дюбуа (72) – Мораес (44, 55)

"Ліон": Антоні Лопеш, Марсело, Менді, Дюбуа, Денайер, Ауар, Ндомбеле (Діоп, 87), Траоре (Депа, 63), Тузар, Фекір, Дембеле (Корне, 81).

"Шахтар": Пятов, Кривцов, Ісмаїлі, Матвієнко, Ракицький, Степаненко, Алан Патрік (Коваленко, 75), Тайсон, Марлос (Фернандо Педро, 90), Майкон, Мораес (Кайоде, 83).

Попередження: Фекір (46).

Цікаво, що ще до початку матчу колишній нападник донецького "Шахтаря" Андрій Воробей вважає, що нічия для "Шахтаря" буде прийнятним результатом.