Огляд сенсаційної перемоги "Чорноморця" над "Динамо". Відео голів

15 жовтня 2017, 21:40
Голи та кращі моменти матчу "Чорноморець" – "Динамо" в чемпіонаті України

Київське "Динамо" в 12-му турі чемпіонату України сенсаційно програло одеському "Чорноморцю".

Кияни двічі пропустили в першому таймі від Кирила Ковальця і Олексія Хобленка, а відповісти змогли тільки точним ударом Артема Кравця під завісу поєдинку.

Кияни не можуть виграти три матчі поспіль в національному чемпіонаті – спочатку вони не змогли вдома переграти новачка Прем'єр-ліги "Верес" з Рівного (0: 0), а потім упустили перемогу над луганською "Зорею", виграючи по ходу зустрічі в три голи ( 4: 4).

Також варто нагадати, що динамівці за схожим сценарієм ледь не програли "Партизану" в Лізі Європи, але тоді підопічні Олександра Хацкевича зуміли відігратися після перерви і навіть вирвати перемогу (3: 2).

Раніше в центральному матчі 12 туру Прем'єр-ліги "Шахтар" в Харкові обіграв "Ворсклу" з рахунком 3: 2. Також "Зоря" на виїзді мінімально обіграла "Сталь", а "Верес" і "Маріуполь" зіграли внічию – 1: 1.

Сьогодні "Олімпік" завдяки шедевру у виконанні Брікнера обіграв "Олександрію", а "Зірка" і "Карпати" видали єдиний матч туру без забитих голів (0: 0).

"Чорноморець" – "Динамо" – 2: 1

Голи: Ковалець (14), Хобленко (21), Кравець (78)