Огляд надрезультативного матчу туру в чемпіонаті України "Чорноморець" – "Карпати"

28 жовтня 2018, 17:30
Голи та кращі моменти матчу чемпіонату України в Одесі

Львівські "Карпати" розгромили одеський "Чорноморець"в матчі 13-го туру чемпіонату України . Поєдинок відбувся в Одесі на стадіоні " Чорноморець " і завершився з рахунком 6 : 0 на користь гостей . Рахунок був відкритий вже на другій хвилині , коли Швед реалізував пенальті за гру рукою .

Решта голи були забиті вже після перерви – спочатку Понд збільшив відрив, а Мякушко довів рахунок до розгромного, оформивши дубль. А ось останній гол у матчі викликав питання у експертів і коментаторів. Голкіпер "Чорноморця" Литовченко невдало вийшов з воріт і не розрахував відскік м'яча, проте він не кинувся за ним навздогін, а підтюпцем побіг в сторону воріт, спостерігаючи, як Гуцуляк забиває м'яч у сітку.

"Чорноморець" – "Карпати" – 0: 5
Голи: Швед (2, пен), Понд (48), Мякушко (78, 90), Гуцуляк (90)

"Чорноморець": Литовченко, Остапенко, Грачов, Рижук, Трубочкін, Чорний (Карноза, 58), Смирнов (Мютзерс, 85), Мусолітін, Бабенко, Татарка (Штогрін, 77), Коваль.

"Карпати": Шевченко, Мехреміч, Мірошниченко, Лебеденко, Бородай, Карраскаль (Вербний, 73), Ербес, Швед (Мендес, 82), Кльоц, Гуцуляк, Понд (Мякушко, 64).

Попередження: Грачов (1), Мехреміч (21), Понд (28), Трубочкін (47), Кльоц (81
), Штогрін (88).

Нагадаємо, що лідер УПЛ донецький "Шахтар" впевнено обіграв київський "Арсенал". Один з голів за " гірників " забив Віктор Коваленко , який реалізував пенальті . Цікаво , що Коваленко став першим вихованцем українського футболу , пробив пенальті в ігровий час в офіційному матчі за " Шахтар " з листопада 2008 року