Огляд результативного матчу "Зоря" – "Олександрія" в чемпіонаті України

29 жовтня 2017, 19:54
Голи та кращі моменти матчу чемпіонату України "Зоря" – "Олександрія"

"Олександрія" та "Зоря" видали суперрезультативний поєдинок у 14-му турі чемпіонату України.

Команди забили на двох чотири голи, при цьому в першій половині гри забивали виключно господарі поля – а після перерви – гості.

"Зоря" залишилася на шостому місці в турнірній таблиці, що дає право боротися за єврокубки в другій стадії чемпіонату України, а "Олександрія" ризикує опуститися в зону вильоту за підсумками туру.

"Зоря" – "Олександрія" – 2: 2

Голи: Юрі (11), Громов (34) – Старенький (53), Бондаренко (70)

Вилучення: Паламар (80)

У паралельному матчі третя команда турнірної таблиці "Олімпік" уникла поразки від п'ятої команди Прем'єр-ліги "Вереса".

Нагадаємо, що раніше в 14 турі чемпіонату України "Шахтар" у Харкові зіграв внічию зі "Сталлю". "Гірники" першими відкрили рахунок на початку першого тайму, але не змогли розвинути успіх і пропустили м'яч в середині другого тайму – 1: 1.

В останньому матчі неділі "Динамо" зіграє у Львові з "Карпатами", а в понеділок зіграють між собою "Маріуполь" і "Чорноморець".