Огляд матчу Швеція – Італія – 1: 0

11 листопада 2017, 09:15
Скандинави виграли стиковий матч ЧС-2018 завдяки рикошету

У першому стиковому поєдинку ЧС -2018 збірна Швеції на своєму полі мінімально обіграла команду Італії – 1 : 0 .

Перемогу скандинавам приніс гол Якоба Юханссона на 61 -й хвилині , коли м'яч після його удару влучив у суперника , дезорієнтував Буффона і влетів в кут .

Обидві команди в відбірковому турнірі ЧС-2018 посіли другі місця в своїх групах . Шведи стали другими в групі А , поступившись французам , але обійшовши в таблиці Голландію і Болгарію . Італійці не змогли стати першими в групі G , яку виграла Іспанія .

Поєдинок у відповідь відбудеться 13 листопада в Мілані .

Нагадаємо, що в першому стиковому матчі ЧС-2018 збірна Хорватії на своєму полі розгромила команду Греції – 4:1. У складі переможців відзначилися Лука Модріч ( 13-а хвилина , з пенальті ) , Нікола Калинич ( 19 ) , Іван Перішич ( 33 ) і Андрій Крамаріч ( 49 ) . У греків гол забив Сократіс Папастатопулос ( 30 ) .

А збірна Швейцарії на виїзді обіграла команду Північної Ірландії- 1:0. Єдиний гол в матчі на 58 -й хвилині забив Рікардо Родрігес , реалізувавши сумнівний пенальті .