Огляд матчу "Шальке" – "Аякс" – 3:2

21 квітня 2017, 01:15
Видалення, додатковий час і п'ять забитих голів – найкраще в матчі 1/4 фіналу ЛігиЄвропи

Футболісти "Аякса" з Амстердама обіграли німецький "Шальке" за сумою двох матчів в 1/4 фіналу Ліги Європи і вийшли у півфінал.

Зустріч пройшла в четвер у Гельзенкірхені і завершилася перемогою господарів поля в додатковий час з рахунком 3:2, але за сумою двох матчів далі пройшов "Аякс".  М'ячі у складі "Шальке" в основний час забили Леон Горецка (на 53-й хвилині) і Гвідо Бургшталлер (56).  У першому матчі в Амстердамі 13 квітня "Аякс" домігся перемоги з рахунком 2:0.

У додатковий час "Шальке" вийшов вперед після точного удару Даніеля Даніель Каліджурі (101), проте "Аякс" після цього зумів забити два м'ячі – відзначилися Нік Віргевер (111) і Амін Юнес (120).

"Аякс" завершував матч в неповному складі – на 80-й хвилині був вилучений захисник Джоел Велтман.