Огляд матчу "Маріуполь" – "Юргорден" – 2: 1

2 серпня 2018, 23:44
Переможний гол у додатковий час забив Руслан Фомін

У четвер, 2 серпня, "Маріуполь" у другому раунді кваліфікації Ліги Європи пройшов шведський "Юргорден". Команди зустрічалися в Одесі і "Маріуполь" переміг у додатковий час – 2: 1.

Після гостьової нічиєї – 1: 1, команди завершили з таким же рахунком основний час в Одесі. Піхеленок відкрив рахунок на 63-й хвилині, а Баджо на 77-й відновив рівновагу. А в овертаймі перемогу "Маріуполю" приніс Руслан Фомін, який реалізував пенальті на 97-й хвилині.

Тепер наступним суперником "Маріуполя" стане французький "Бордо". Команди зіграють 9 і 16 серпня.

У третьому раунді кваліфікації зіграє ще один український клуб – луганська "Зоря". Підопічні Юрія Вернидуба зустрінуться з португальською "Брагою".

Раніше стали відомі суми призових у Лізі Європи наступного сезону. Призовий фонд єврокубкового турніру складе 560 мільйонів євро. Кожен з 48 учасників групового етапу гарантовано отримає приблизно по 2,62 мільйона євро.