Огляд матчу "Карпати" – "Олімпік" – 0: 3

11 березня 2018, 20:15
Голи та кращі моменти матчу чемпіонату України у Львові

Львівські "Карпати" зазнали розгромної поразки в домашньому матчі 23-го туру чемпіонату України проти донецького "Олімпіка".

Рахунок в матчі перед самою перервою відкрив Станіслав Біленький. Львів'яни зберігали надії на прийнятний результат до 61-й хвилині, коли Леонід Акулінін заробив повторне попередження і відправився оглядати зустріч з роздягальні.

У меншості "Карпати" забити не зуміли, пропустивши ще двічі – Геннадій Пасіч і Артем Щедрий принесли гостям розгромну перемогу.

Ця поразка стала другою підряд для "Карпат". У 2018 році львів'яни здобули лише одну перемогу – в перенесеному матчі з "Олімпіком" (2: 1).

"Карпати" – "Олімпік" – 0: 3

Гол: Біленький (45), Пасіч (84), Щедрий (90 + 2)

Вилучення: Акулінін (63)

Після цього матчу в активі "Олімпіка" стало 31 очко – команда лідирує у другій групі чемпіонату України. У "Карпат" в турнірній таблиці чемпіонату України залишилося 19 очок і передостаннє місце.

Нагадаємо, найгірша команда чемпіонату автоматично вилетить в Першу лігу, а ще два невдахи зіграють в стикових матчах.