Огляд матчу "Карпати"-"Чорноморець" -1:0

29 липня 2018, 23:00
Львівяни перемогли "моряків" завдяки голу від Мар'яна Шведа

Поздоровлення від тренера. Фото ФК "Карпати"

29 липня у Львові відбувся матч другого туру чемпіонату України з футболу. Місцеві "Карпати" мінімально обіграли Одеського "Чорноморця"-1:0. Переможний гол на рахунку Мар'яна Шведа.

Гол: Швед (16)

"Карпати": Кучинський, Вербний, Мірошниченко, Мегреміч, Лебеденко, Федецький, Ді Франко (Родріго Варгас, 63), Мякушко, Голодюк (Ербес, 53, Бородай, 87), Карраскаль, Швед.

"Чорноморець": Литовченко, Грачов, Трубочкін, Смирнов, Рижук, Романюк, Савченко, (Бабенко, 46), Леонов (Карноза, 53), Татарка (Штогрин, 81), Діденко, Чорний.

Попередження: Кучинський (90 + 4) – Савченко (36), Бабенко (51).

Нагадаємо, що вчора "Динамо" лише на останніх хвилинах зуміло вирвати перемогу в матчі з "Львовом" – 1: 0. Переможний гол забив Назарій Русин.

А сьогодні "Шахтар" розгромив "Арсенал" в чемпіонаті України, в ворота "канонірів" ще в першому таймі влетіло три м'ячі.