Огляд матчу "Челсі" – "Барселона" – 1:1

21 лютого 2018, 00:46
Голи Вілліана і Лео Мессі в другому таймі вирішили результат зустрічі в Лондоні

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Челсі" приймав на своєму полі "Барселону". Зустріч проходила на стадіоні "Стемфорд Брідж" і завершилася з рахунком 1:1.

Ключові події матчу припали на другий тайм. Господарі поля вийшли вперед у рахунку завдяки точному удару Вілліана з передачі Едена Азара на 62-й хвилині. Іспанська команда змогла відігратися через 13 хвилин. Гол з передачі Андреса Іньєсти записав на свій рахунок Ліонель Мессі, який вразив ворота "Челсі" вперше в кар'єрі.

Цікаво, що в стартовому складі англійського клубу не виявилося жодного англійця! Чотири іспанці, два бельгійці, німець, данець, бразилець, нігерієць і француз – ось склад "Челсі", тренер – італієць Антоніо Конте. У старті "Барселони" було п'ять футболістів з іспанським паспортом.

Зустріч у відповідь "Барселона" – "Челсі" пройде на стадіоні "Камп Ноу" 14 березня.

У паралельному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів німецька "Баварія" на своєму полі розгромила турецький "Бешикташ". Поєдинок завершився з рахунком 5:0.