Огляд матчу "Бешикташ" – "Порту" – 1: 1

21 листопада 2017, 21:57
Голи та кращі моменти матчу 5 туру групового етапу Ліги чемпіонів

Фото AFP

Завершився матч 5 туру групового етапу Ліги чемпіонів в Стамбулі – "Бешикташ" зіграв внічию з "Порту" – 1: 1.

"Бешикташ" – "Порту" – 1: 1

Голи: Таліска (41) – Феліпе (29)

Рахунок в матчі відкрили гості – забитим голом відзначився Феліпе. Але вели в рахунку португальці трохи більше 10 хвилин. Ще до перерви рахунок зрівняв Андерсон Таліска.

У другому таймі командам відзначитися не вдалося, що виявилося на користь "Бешикташа" – турки гарантували собі перше місце в групі і путівку в 1/8 фіналу турніру. Вони приєдналися до "ПСЖ", "Баварії", "Манчестер Сіті" і "Тоттенхема".

"Порту" залишається на другому місці. Теоретично, їх може обійти навіть остання команда групи "Монако". У будь-якому випадку, доля другої путівка з групи визначиться після останнього туру.

Нагадаємо, сьогодні о 21:45 свій матч 5 туру Ліги чемпіонів проти "Наполі" проведе "Шахтар". Онлайн матчу "Наполі" – "Шахтар" є на нашому сайті.

Також поєдинок транслюватимуть в прямому ефірі на ТБ і в інтернеті. Список трансляцій матчу "Наполі" – "Шахтар".