Огляд матчу "Олександрія" – "Олімпік" – 0: 2

16 липня 2017, 22:12
"Олімпік" вийшов у лідери чемпіонату України, обігравши на виїзді "Олександрію" в першому турі

У першому турі нового сезону чемпіонату України "Олімпік" на виїзді обіграв "Олександрію" з рахунком 2: 0.

Обидва голи гості оформили ще в першому таймі. На 17-й хвилині відзначився Владислав Хомутов, а на 36-й Дмитро Немчанінов встановив остаточний рахунок.

"Олександрія" – "Олімпік" – 0: 2 (0: 2)

Голи: Хомутов (17), Немчанінов (36)

Жовті картки: Гітченко (43), Каленчук (49), Сітало (56), Цуріков (71), Чеботарьов (76), Бацула (84) – Біленький (50), Немчанінов (75), Моха (90 + 3)

Нагадаємо, що раніше сьогодні в матчах першого туру Прем'єр-ліги "Карпати" і "Зірка" зіграли внічию – 1: 1, як і новачки Прем'єр-ліги "Маріуполь" та "Верес", що не забили жодного гола. А третя команда минулого сезону "Зоря" поступилася "Сталі" з рахунком 0: 1.