Огляд матчу 1/8 фіналу Франція – Аргентина на ЧС-2018

30 червня 2018, 19:42
Кіліан Мбаппе оформив дубль в матчі

Герой матчу Мбаппе. Фото AFP

У суботу , 30 червня, на чемпіонаті світу з футболу стартувала стадія плей – офф . У Казані першими на поле вийшли збірні Франції та Аргентини . Французи вийшли в 1/8 фіналу з першого місця в групі , а аргентинці ледь обіграли Нігерію в ключовому поєдинку третього туру . Ми провели  онлайн трансляцію матчу Франція – Аргентиназ фото та коментарями ключових моментів гри .

Першими рахунок відкрили французи. Кіліан Мбаппе на великій швидкості вбіг до штрафного, де його притримав руками Маркос Рохо. Рефері без відеоповтору вказав на "точку". Пенальті на 13-й хвилині точно пробив Антуан Грізманн.

Відігралася Аргентина перед перервою. На 41-й хвилині Анхель Ді Марія ризикнув пробити з-за меж штрафного і влучив точно в кут.

А на початку другого тайму аргентинці вийшли вперед. На 48-й хвилині після розіграшу кутового пробивав Ліонель Мессі, але м'яч зачепив ногу Габріеля Меркадо, змінив напрямок і влетів в сітку.

Однак не довго раділи аргентинці. Вони лише розлютили суперника На 57-й хвилині Франція зрівняла рахунок. З лівого флангу пройшла діагональ на лінію штрафного майданчика, де Бенжамен Павар в дотик пробив у дальній кут, м'яч по хитромудрій траєкторії влучив у ворота.

На 64-й хвилині Мбаппе з кута воротарського пробив низом, голкіпер аргентинців зачепив м'яч, але не зумів його зупинити.

Рахунок 4: 2 на користь Франції зробив все той же Мбаппе. На 68-й хвилині Жіру віддав розрізний пас на Мбаппе і той опинившись один перед воротарем відправив м'яч низом в дальній кут воріт збірної Аргентини!

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повний
розклад і результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.