Огляд фіналу молодіжного ЧС-2019 Україна – Південна Корея

16 червня 2019, 08:32
Відео голів та огляд фінального матчу молодіжного чемпіонату світу у Польщі

/ Фото: AFP

Збірна України обіграла Південну Корею в фіналі молодіжного чемпіонату світу серед 20-річних. Головний матч турніру відбувся в Лодзі на стадіоні місцевого клубу "Відзева" і завершився з рахунком 3:1 на користь підопічних Олександра Петракова.

Онлайн матчу Україна – Південна Корея у фіналі молодіжного чемпіонату світу

Відеоогляд матчу Україна – Південна Корея також можна подивитися тут

Рахунок у матчі був відкритий в самому дебюті – Безкоровайний порушив правила на лінії штрафного, а головний арбітр зустрічі після перегляду відеоповтору вказав на пенальті, який без шансів для Луніна реалізував Кангин Лі.

Українці зрівняли рахунок ще до перерви. Після навісу зі штрафного і невеликої плутанини м'яч прилетів до Супряги, той розвернувся і носком проштовхнув м'яч у сітку воріт.

А вже у другому таймі він оформив дубль. Конопля побіг до чужих воріт, але пас не встиг віддати – м'яч з під ніг вибив захисник. Правда, прямо на Супрягу, який вийшов один на один і спокійно переграв голкіпера.

А незадовго до фінального свистка Георгій Цітаішвілі виконав слаломний прохід зі своєї половини поля і пробив точно в кут воріт суперника. Після цього питання про переможця було знято остаточно.

Україна добилася історичного досягнення. До цього жодного разу за роки незалежності наші футболісти не грали у фіналі світової першості. Більш того, до сьогоднішнього дня кращим результатом України на мундіалі серед 20-річних була 1/8 фіналу.

Нагадаємо, напередодні у відборі на Євро-2020 головна збірна України мінімально обіграла Люксембург. Переможний гол вже в дебюті зустрічі забив Роман Яремчук. На літню перерву наша команда пішла лідером своєї групи.