Огляд фантастичного матчу "Ліверпуль" – "Рома" – 5:2

25 квітня 2018, 07:57
Салах і Фірміно оформили дублі в півфіналі Ліги чемпіонів

У ворота "Роми" залітали багато м'ячів. фото AFP

У середу, 24 квітня, відбувся перший півфінальний матч Ліги чемпіонів. "Ліверпуль" на своєму полі обіграв "Рому" – 5:2, хоч і змусив понервувати уболівальників в кінцівці зустрічі.

Мерсисайдського клуб впевнено забив п'ять м'ячів і зменшив оберти, за що поплатився на останніх хвилинах, коли римлянам вдалося відіграти два м'ячі. Тепер через тиждень в Римі становище "Роми" буде на таким вже й безнадійним. Нагадаємо, що італійці в чвертьфіналі відіграли три м'ячі у "Барселони". "Рома" розгромила "Барсу" – 3:0 і пройшла далі.

"Ліверпуль" – "Рома" – 5:2

Голи: Салах (36, 45+1), Мане (56), Фірміно (61, 69) – Джеко (81), Перотті (85, пен.)

Нагадаємо, що ми проводили онлайн матчу "Ліверпуль" – "Рома". з фото і відео повторами голів.

У середу, 25 квітня, відбудеться другий півфінальний поєдинок. Мюнхенська "Баварія" на своєму полі приймає мадридський "Реал".