"Прикро вигравати і втратити перемогу": реакція гравців "Шахтаря" на нічию в Ліоні

3 жовтня 2018, 11:49
Футболісти "гірників" прокоментували поєдинок Ліги чемпіонів

Матч пройшов без глядачів. Фото AFP

2 жовтня під другому турі групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" на виїзді зіграв внічию з "Ліоном". "Гірники" вели в два м'ячі, завдяки дублю Жуніора Мораеса, але французи зуміли відігратися. А перед фінальним свистком Кайоде потряс хрестовину воріт господарів. Огляд матчу "Ліон" – "Шахтар".

Після матчу футболісти "Шахтаря" прокоментували поєдинок з "Ліоном".

Нападаючий Жуніор Мораес:

"Як ми і говорили, "Ліон"- сильний суперник. Напевно, нічия і була б непоганим результатом, але з огляду на те, як добре ми грали і який великий футбол показували, залишається не надто приємний післясмак від такої нічиєю.

Я можу привітати команду з цим матчем. На жаль, вже неможливо повернутися назад і виправити свої помилки. Ліга чемпіонів – змагання, де не можна помилятися, адже кожна помилка може стати фатальною. Але ми зберігаємо шанси. Зараз потрібно дивитися вперед: попереду ще багато складних матчів, і ми постараємося зробити все, щоб пройти далі. У нас є якості, щоб вийти з групи, – постараємося це зробити".

Півзахисник Тарас Степаненко:

"Пропустили перший гол і дуже сильно розгубилися. Ми десь випали з гри хвилин на 15, дуже низько сіли, дали простір супернику. В останній чверті матчу зуміли повернутися, створили парочку моментів, могли забити після моменту Кайоде. Засмучені, що втратили два очки.

Якби сказали перед грою, що буде 2: 2, то, напевно, був би задоволений. Але якщо дивитися на сам поєдинок – з 65 по 80 хвилину ми провалили гру. Команда нашого рівня і досвіду не повинна так виступати".

Нападаючий Оларенважу Кайоде:

"У мене був шанс на останніх хвилинах і я відразу ж вирішив бити по воротах. Їм пощастило, адже м'яч торкнувся захисника, інакше це на 100 відсотків був би гол. Це футбол, таке трапляється.

Перед матчем Фонсека попередив, що суперник часто атакує по центру, тому у нас був шанс скористатися цим під час контратак. Два пропущені голи? Таке трапляється. Ми повинні проаналізувати свої помилки і рухатися далі.

"Манчестер сіті"? Це мій колишній клуб, але перед матчами з ними я не відчуваю хвилювання. Повинен зіграти як зазвичай. У поєдинках з "Сіті" все можливо, ми будемо розраховувати на домашню перемогу, адже рік тому вже зуміли їх здолати".

Захисник Сергій Кривцов:

"Втратили очки через свої ж помилки. Маючи перевагу в два голи ми низько сіли, дали простір супернику, через це і пропустили. Трохи розслабилися, а суперник поставив нас на місце. Гра нам давалася, повинні були перемагати, але в результаті маємо тільки нічию".

Захисник Микола Матвієнко:

"Ми приїхали в Ліон ні за нічиєю. Було прикро вигравати і втратити перемогу. Нам не вистачило ігрового тонусу, концентрації, потрібно було краще оборонятися.

Шанси на вихід в плей-офф після двох нічиїх? У нашій групі Лізі чемпіонів немає слабких команд. Ми налаштовувалися, що буде непросто".