Нульова нічия вивела "Баварію" в півфінал Ліги чемпіонів

12 квітня 2018, 00:08
Чемпіони Німеччини на своєму полі зіграли внічию з "Севільєю" – 0:0

"Баварія" зіграє в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. фото AFP

Футболісти мюнхенської "Баварії", які на днях гарантували собі шостий поспіль титул чемпіонів Німеччини, зіграли внічию з іспанською "Севільєю" в повторному чвертьфінальному поєдинку Ліги чемпіонів і за сумою двох ігор вийшли в півфінал.

Матч-відповідь, що пройшла в середу в Мюнхені, закінчилася з рахунком 0:0. У доданий час другого тайму у "Севільї" був вилучений Хоакін Корреа. Перший матч тиждень тому в Севільї завершився перемогою німецької команди з рахунком 2:1.

Суперник "Баварії" у півфіналі Ліги чемпіонів визначиться за підсумками жеребкування, яка відбудеться 13 квітня в швейцарському Ньоні. У паралельному матчі в середу "Реал" програв "Ювентусу" 1:3 в неймовірному за напруженням матчі, але вийшов у півфінал. На доданих до другого тайму хвилинах арбітр видалив Буффона, а пенальті реалізував Кріштіану Роналду.

Нагадаємо, що фінал Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня в Києві на НСК "Олімпійський". Напередодні стало відомо, що в столиці України встановлять бетонні блоки біля стадіонів для запобігання терактам.