Новак Джокович обіграв Надаля і вийшов у фінал Вімблдону

14 липня 2018, 18:48
Півфінальний поєдинок розтягнувся на два дні і тривав в цілому 5 годин і 15 хвилин

Новак Джокович вийшов у фінал Вімбл

Сербський тенісист Новак Джокович обіграв іспанця Рафаеля Надаля про рахунком 6 : 4 , 3 : 6 , 7 : 6 , 3 : 6 , 10 : 8 в півфінальному матчі Вімблдону . Зустріч , що почалася ще в п'ятницю , але була перервана через настання ночі , була дограна в суботу і завершилася перемогою Джоковича . Загалом поєдинок тривав 5 годин і 15 хвилин . Новак зробив 23 ейси проти 9 у другої ракетки турніру і реалізував 4 брейк – пойнта з 19. Рахунок особистих зустрічей тенісистів став 27-25 на користь сербського тенісиста .

Новак Джокович вийшов у фінал Вімблдону. Фото AFP

У фіналі Джокович , триразовий переможець Вімблдонського турніру , зіграє з південноафриканцем Кевіном Андерсоном ( 8 ) , який в півфіналі виявився сильнішим американця Джона Ізнера ( 9 ) . Цікаво , що той матч 1/2 фіналу виявився найдовшим в історії турніру півфіналомпоєдинок тривав 6 годин і 36 хвилин .

У фіналі жіночій одиночній сітки Вімблдонського турніру в суботу зіграють американка Серена Вільямс і німкеня ангелік Кербер . Для Кербер це буде четвертий фінал турніру серії " Великого шолома " за кар'єру . На рахунку Серени Вільямс 23 перемоги на турнірах " Великого шолома " .