Норвежець Йоханнес Бе виграв індивідуальну гонку в Естерсунді

30 листопада 2017, 20:09
Кращий результат серед українців показав Артем Прима

Йоханнес Бе на стрільбі. Фото AFP

Сьогодні в шведському Естерсунді пройшла індивідуальна чоловіча гонка на 20 км в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону.

На жаль, українські біатлоністи не змогли поборотися за високі місця через промахи на вогневих рубежах.

Переможцем став норвежець Йоханнес Бе, який потрапив в усі 20 мішеней. Другим фінішував француз Фійон Майє. А на третьому місці володар Кришталевого глобуса Мартен Фуркад, який двічі промазав на стрільбі, але показав найкращий час ходом на дистанції.

Результати індивідуальної гонки:

1. Йоханнес Бе (Норвегія) – 53.24,5 (0)
2. Фійон Майє (Франція) – +2.01,0 (0)
3. Мартен Фуркад (Франція) – + 2.14,3 (2)
23. Артем Прима (Україна) – +4.19,0 (2)
14. Сергій Семенов (Україна) – +4.37,5 (2)
78. Володимир Семаков (Україна) – +9.04,3 (5)
82. Руслан Ткаленко (Україна) – +9.35,1 (5)
97. Олександр Жирний (Україна) – +10.56,9 (6)

Нагадаємо, що вчора пройшла жіноча індивідуальна гонка. Юлія Джима виграла бронзову медаль, а Валя Семеренко фінішувала четвертою.

Раніше українська біатлоністка Віта Семеренко прокоментувала отримання нової нагороди за Олімпіаду-2014 в Сочі і допінгові скандали в спорті.