Ноги гонщика після 16 етапів "Тур де Франс" шокували уболівальників

Павло Полянські показав, як виглядають ноги спортсмена після 16-ти етапів велобагатоденки

Ноги гонщика після 16-ти етапів "Тур де Франс". Фото Instagram

Польський велогонщик Павло Полянські в соціальних мережах розмістив фотографію своїх ніг після 16-ти етапів велобагатоденки "Тур де Франс". На ногах 27-річного спортсмена роздулися кровоносні судини і засмага на тих частинах, які не прикриті шортами.

"Після 16 етапів, думаю, мої ноги виглядають трохи втомленими", – підписав спортсмен фото, яке зібрало майже 40 тисяч "лайків" і майже чотири тисячі коментарів.

У генеральній класифікації "Тур де Франс" Павло Полянські поки займає 73-тє місце.

Нагадаємо, що 16-ий етап велобагатоденки виграв австралійський гонщик Майкл Меттьюс, українець Андрій Гривко зайняв 69-те місце. А переможець п'яти етапів "Тур де Франс-2017" Марсель Кіттель зійшов з гонки через попадання в завал.