Нічийне прокляття! Збірна України знову не змогла здобути перемогу

11 листопада 2021, 21:25
Збірна України зіграла внічию 1:1 у товариському матчі проти команди Болгарії. Це п'ята нічия команди Петракова у шести матчах під його керівництвом

Україна vs Болгарія

Сьогодні, 11 листопада, в Одесі зустрічалися збірні України та Болгарії. Товариський матч став генеральною репетицією напередодні поєдинку проти Боснії і Герцеговини. Ми вели онлайн Україна – Болгарія на нашому сайті.

Олександр Петраков виставив бойовий склад проти болгарської команди. Сюрпризом став вихід у старті Руслана Маліновського та Артема Довбика. Місце у рамці зайняв одесит Георгій Бущан.

Перший тайм пройшов за тотальної переваги українських футболістів. Вже на 15-й хвилині зустрічі гол у ворота болгар забив герой Євро-2020 Артем Довбик. Але арбітр зустрічі побачив офсайд у гравця Дніпра-1 та скасував гол.

Гравці у "синьо-жовтій" формі створили стільки гольових моментів, що їх вистачило б на два матчі. Але якщо не забиваєш ти – забивають тобі! Це футбольне правило спрацювало на 35 хвилині зустрічі. Помилками Матвієнка та Тимчика скористався Радослав Кирилов – 0:1.

У другому таймі Ярмоленко двічі забив у ворота Вуцова, але в обох випадках арбітр фіксував офсайд у нашого футболіста. Неймовірний нефарт продовжував переслідувати нашу команду.

Із четвертої спроби українці зуміли зрівняти рахунок. На 79-й хвилині зустрічі Тарас Степаненко дальнім ударом зняв прокляття воріт болгарської збірної – 1:1.

Ця нічия стала п'ятою для української команди у шести зіграних матчах під керівництвом Олександра Петракова.

Товариський матч

Україна – Болгарія – 1:1.

Голи: Степаненко, 79 – Кірілов, 35.

Україна: Бущан (Різник, 46) – Тимчик, Кривцов, Матвієнко, Соболь (Коваленко, 68) – Зінченко, Сидорчук (Степаненко, 46), Маліновський (Гармаш, 78) – Ярмоленко, Довбик (Яремчук, 46), Зубков (Циганков, 61).

Болгарія: Михайлов (Вуцов, 46) – Йорданов (Туріцов, 14), А. Христов, Дімітров, Велковські – Кірілов, Р. Цонев (Чочев, 61), Б. Цонев (Костадінов, 69), Неделєв – А. Ілієв (Мінчев, 46), Десподов (Янков, 69).

Через п'ять днів, 16 листопада, збірна України має зіграти вирішальний матч відбору на ЧІ-2022 проти команди Боснії і Герцеговини. Нашим хлопцям потрібна буде перемога.