Нечемні гості: Мбаппе здобуває три очки для Франції в Швеції, Бельгія без де Брюйне – в Данії

6 вересня 2020, 09:02
Скандинавські збірні невдало провели перші матчі в новій Лізі націй

Кіліан Мбаппе в грі зі Швецією / Фото: Reuters

Вчора близько опівночі завершилися останні матчі стартового туру Ліги націй сезону 2020/2021. Дізнавайтеся всі результати суботи в Лізі націй. У двох пізніх поєдинках в Скандинавії перемогли гості, не дозволивши господарям забити на двох жодного м'яча.

Французи взяли три очки в Стокгольмі, обігравши шведів завдяки голу Киліана Мбаппе. 21-річний форвард "ПСЖ" наприкінці першого тайму взяв гру на себе, оскільки у партнерів мало що виходило, і створив футбольний шедевр – 1:0. А на останніх хвилинах зустрічі по різні сторони барикад зійшлися два футболісти "Манчестер Юнайтед": захисник Віктор Ліндельоф підштовхнув Антоні Марсьяля – і польський рефері Шимон Марчіняк призначив 11-метровий. Але Антуан Грізманн не зміг подвоїти перевагу чемпіонів світу, вдаривши вище воріт.

Ще в одному поєдинку елітного дивізіону збірна Данії поступилася на своєму полі бельгійцям – 0:2. Навіть без Кевіна де Брюйне і Едена Азара "Червоні дияволи" впоралися з Каспером Шмейхелем і компанією. Захисник "Ліона" Джейсон Денаєр відкрив рахунок вже на 9-й хвилині, а Дріс Мертенс із "Наполі" подвоїв його на 77-й. Дивіться огляд матчу в Копенгагені.

Примітно, що в першому турі зазнали поразки ще дві скандинавські збірні. Причому також на своїх стадіонах. Норвегія поступилася Австрії (1:2), а Фінляндія – Уельсу (0:1).